מי אנחנו

Growth Factor בתרגום לעברית הינו גורם גידול או הורמון גידול. מושג הלקוח מעולם הביולוגיה ועולמות הרפואה ומתייחס לחלבון הממריץ חלוקת תאים והתמיינות תאים. בנוסף, חשובים גורמי גידול, לוויסות מגוון תהליכים תאיים בגוף. גורמי גידול שונים מזרזים חלוקה והתמיינות של תאים. דוגמה לכך הם חלבוני עצם האחראים להמרצת ההתמיינות של תאי עצם וכן לתהליכי התפתחות רבים בעובר ובמערכת החיסון.

כפי שהורמון הגידול מסייע לגוף ולמערכת החיסונית בתהליכי ההתפתחות וצמיחה, כך GROWTH FACTOR, החברה, מסייעת לפרטים ולמשפחות בהתפתחות וצמיחה בכל הנוגע לעולמות הכסף והנכסים. GROWTH FACTOR, תסייע בהעצמה ופיתוח של העושר המשפחתי, במיון הנכסים הפנסיונים לסוגיהם וצמיחתם, ובוויסות וניהול של נכסי הביטוח, ההגנות, אשר ברשות התא המשפחתי.

קצת היסטוריה…

GROWTH FACTOR, הוקמה בשנת 2016 על ידי אורן מרמלשטיין, מתוך רצון להוות משרת אמון עבור תאגידים, משפחות ויחידים בישראל. ללוות אותן, במהלך חייהן, לסייע בניהול נכסיהם הפיננסיים, פנסיוניים, והביטוחים (הגנות), ולהוות מקור של ידע, ותמיכה לעת צורך, בכל הנוגע לקבלת החלטות פיננסיות, פנסיוניות ומימוש זכויותיהן. החזון, כי מערכת יחסיי אמון, המבוססת על ידע, מקצועיות ויחס אישי, הינם הבסיס לעולם השירותים בכלל, ובעולם הפיננסי בפרט, הוא הבסיס להקמתה של GROWTH FACTOR.

אורן מרמלשטיין הינו בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול בהצטיינות, אותו סיים תוך שנתיים בלבד, בשנת 2006. עוד במהלך התואר סיים בהצלחה אורן מרמלשטיין, קורס בייעוץ השקעות וניהול תיקים, וצלח את מבחני הרשות לני"ע. עם סיום התואר, ומעבר של מבחני הרשות, בסוף שנת 2006, התקבל אורן להתמחות בפסגות בית השקעות. לאחר התמחות של כשנה בניהול תיקי השקעות קיבל אורן רישיון לניהול תיקי השקעות מטעם הרשות לני"ע. לאחר ההתמחות, המשיך אורן מרמלשטיין עבודתו כפסגות מול לקוחות עושר. במהלך תקופה זו, עבר אורן התמחות נוספת, בתחום הפנסיוני, וקיבל גם רישיון פנסיוני (סוכן ביטוח פנסיוני).

בין השנים 2010 – 2015, עבד אורן מול תאגידים, חברות פרטיות וחברות ציבוריות, מוניציפלים, קיבוצים, וחברות מהמגזר השלישי, בניהול הצרכים הפיננסים והפנסיוניים אשר ברשותם. ההתנהלות כללה השתתפות בוועדות השקעה, התנהלות מול מנכ"לים, סמנכ"לי כספים, דירקטורים וחברי וועדות השקעה, בתאגידים השונים.

בתחילת שנת 2015, החליט אורן מרמלשטיין, לקחת את ארגז הכלים הרחב שקיבל בעולם הפיננסי, פניסיוני ביטוחי, שצבר בתחום עבודתו בפסגות בית השקעות, ולממש את חזונו. כך ב 2016, הוקמה GROWTH FACTOR.

במהלך 15 שנותיו בשוק ההון הביטוח והחיסכון, צבר אורן מרמלשטיין, מומחיות בהנגשת עולם הפיננסים, הפנסיה והביטוח, לצרכיו ולתועלותיו של כל אדם, ומשפחה. אורן מרמלשטיין הינו מומחה באיפיון צרכים ובהתאמת המוצרים השונים לצרכים וליכולות הכלכליות של התא המשפחתי. כגורם גידול, המטרה שעומדת לנגד עיניו של אורן מרמלשטיין היא לשמר את ההון משפחתי, לבצע ניהול סיכונים מושכל, לעשות שימוש במכשירים פיננסיים אלטרנטיביים, למקסם את פוטנציאל המוצרים הפנסיוניים, הן מבחינה מסויית והן מבחינת יכולות צבירת הון, ובשורה תחתונה, להשיא תשואה, ולמקסם התפתחות וצמיחה של ההון המשפחתי, תוך שמירה עליו מפני סיכוניי חיים ובריאות, וניהול נכון של הסיכונים הפיננסים.

על מנת לשמור על ידע עדכני, ולהתפתח מבחינה מקצועית, עובר אורן מרמלשטיין, השתלמויות, אחת לתקופה. בשנים האחרונות עבר קורסים מתקדמים בניהול סיכוני חיים ובריאות, בתכנון פרישה, ובתכנון פיננסי. בנוסף, משתתף אורן מרמלשטיין, לעיתים קרובות, בהשתלמויות בתחומים הרגולטורים, הפיננסים והביטוחיים, מתעדכן במוצרים וברפורמות, ואף יוצר קישרי פעולה עם קרנות השקעות אלטרנטיביות, בארץ ובחו"ל.

למה GROWTH FACTOR, למה אורן מרמלשטיין?

כל מי שמעונין להוריד מראשו את נטל ההתעסקות עם השקעות פיננסיות, פנסיה וביטוח. מי שמעוניין להגדיל את הונו, ומעוניין לדאוג לכלכלתו ולכלכלת משפחתו, פרישתו, ואף הורשה של נכסיו לילדיו, ומחפש מומחה אמין, שירותי ומקצועי, על מנת שילווה ויסייע לו לנהל את צרכיו, מוזמנים ליצור קשר, וללמוד את התשובה בעצמכם.

הצטרפו אלינו ותתחילו להרוויח!

דילוג לתוכן